KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15328159
nr 1532 8159
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 43x65, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:44:44
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr